Döner Dükkanı Açmak İsteyenler
Girişimci olmak ve gıda sektöründe faaliyet göstermek isteyen işletmeciler için her zaman en çok kazandıran ve her zaman iş yapmak isteyenler için en Uygun sektör muhakkak ki gıda sektörü oluyor.
İnsanların dışarda yemek yeme oranı hızla artıyor. ailenin küçülmesi, boşanmalarin artması, üniversite öğrencilerinin dışardan yemek yemesi ve kadınların iş hayatına her geçen gün daha fazla katılımıyla insanların zamanlarınin değeri artmasından dolayı genelde evde servis yapan işletmelerin işine geliyor. Nitekim evlere servis oranı yüzde 60 lar  civarında oldu ve her zaman artarak devam ediyor. En çokta hamburger, döner, kebab ve pizza türü ürünlere ilgi giderek artıyor.

işte bu nedenlerden dolayı gıda sektöründe dolaşan para her zaman artmaya devam ediyor ve devam edecek siz değerli yatırımcılarda bu alanda faaliyet göstermek isteyenlere yalın işletmecilik anlayışı ve uygun fiyatlı kaliteli ve lezzetli sadece et döner sunarak % 30 Kar marjı ile m2basina 2000 TL + KDV ile iş yeri açarak  para kazanmak mümkündür. bu durumda yaklaşık olarak ortalama 18 ile 24  ayda işletme kendini amorti ediyor.

Eğer tam anlamıyla başarılı bağımsız bir işletme kurmak için yeterli bilgi alt yapı, tedarik, usta eğitmenliği, işletme yönetim bilginiz yoksa o zaman güvenilir bir firmanın denenmiş ve test edilmiş sistemin paçası olmanızı tavsiye ederim. Günümüzde bağımsız işletmelerin %80 'ni iflas ederken sistemin üyesi olanların iflas etme oranı % 3 lerde kalıyor.

Franchise yani bayilik alırken firmayı iyi araştırmak gerekir. Döner bayiliği veren bazı firmalar işim hakkı yok diyorlar fakat anahtar teslimi işletme kurulumunda Döner işine girmek isteyenlerden 2500+KDV M2 olarak fiyatlandırma yapıyorlar bu durumda 50.000 TL artı KDV olan işim haki için 100 M2 bir iş yeri acmaniz durumunda arkadaki farkı işim haki olarak alıyorlar.

Yeni kurumsallaşma yaparak bayilik vermeye basladigimiz ve döner'de yatırımcinin durumuna göre finansman konusunda yardımcı olurken işim hakkında da taksitlendirme seçeneği sunuyoruz isteyen girişimcilere bizim istediğimiz kurumsal kimliğe bağlı kalmak şartı ile kendi iş yerini dekorasyon etmesine makina ve ekipman alımına müsade ediyoruz . Böylece tanıdığıizdan yada kredi kartından vadeli alarak daha düşük fiyata mal etmeniz ya da iş yerinden kazandığiniz para ile borçları kapatmak daha düşük bütçe ile döner salonu açmanız mümkündür.

Bayi müdürü ve işletmeci eğitmeni olduğum ve yaprak donerde csdoner olarak anlaşma süresince bizzat bire bir işletmecilere ücretsiz danışmanlik hizmeti de vereceğim iletişime geçmek için yorum yapmanız yada bana 05305596000 den , abitgulstan@gmail.com adresinden ulaşmanız yeterlidir.
İlk 10 bayiden işim hakkı talep etmiyoruz. Şu anda 7 bayi ile anlaşma yapıldı. Bu fırsattan yararlanmak için hemen iletişime geçmeniz gerekiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme