Döner İşine Girmek İsteyenler Kaçırmasın

Döner Bayiliği İçin İstenen Şartlar

Cs Yaprak Döner Franchise sahibi olarak cs doner markası altında yer alarak resturant işine girmek isteyen yatırımcının girişken ve vizyon sahibi olmasi önceliklidir.  CS yaparak döner olarak yatırımcılara işletme kurulumundan tadilat ve dekorasyon işletmecilik ve usta eğitimi , reklamelaman yetiştirme, lojistik, ürün geliştirme , iş geliştirme ve yeni menü oluşturma hizmeti vererek bayinin işin başında durması yeterli olup hemen para kazanmaya baslar.

CS yaprak işletme sisteminde % 30 kar marji olup giderler çıktıktan sonra net olarak % 10 aylık kazanç sağlamaktadır. Buda iş yerinin kirası ve lakosyonuna bağlı olarak yatırım/ getiri oranına göre 14 ile 20 ay arasında kendini amorti ediyor. Konut da getiri/ fiyat oranına göre 10 kat daha kazanclidir. Nitekim gelecek Franchise markalarının yaygınlaşarak bağımsız isletmecilerin esnafların az kazanmasina veya giderlerinden biraz fazla kazanç saglamak neden olurken yeni bağımsız işletme kuran girişimcilerin %90 iflas ederken Francise ( bayilik) alanların başarı orani % 97 oranında oluyor. Sizde kazananlardan olmak ve gida sektöründe yer almak istiyorsanız bayimiz olun kazanmaya başlayın.

Restorantlarda yemek yeme oranı %400 olmasına rağmen artarak devam etmesi, en çok döner, pizza ve hamburger ürünlerin tüketimde ve bunun yüzde % 60 oranında eve ve iş yerine servis edilir olması gida sektöründeki fırsatları göz önüne getiriyor.

İşletme kurulum maliyeti olarak cs yaprak döner ilk 10 bayiden işim hakki istememektedir. iş yerinin konumuna bağlı olarak en az 50 m2 olmasını talep ediyor. İş yerinin makina, ekipman ve dekorasyon olarak m2 2000 tl  + kdv maliyeti oluyor.  Bununla birlikte bayinin bir haftalik ürün stoklamasi talep edilmektedir. Bu da haftalık tüketilecek döner etinin miktarı kg . 43 tl olarak satın alınması ve içeceklerin de ödenmesi iştenmekte. ayrıca reklam ve rotary payi olarak net karın %3 talep ediliyor.

50 m2 bir iş yeri ve günde 100 kg et döner satacak işletme için 100.000 tl iş yeri için 30.000tl ürün alımı gerekir. Bunun içinde kira ve firma kurulum maliyeti eklenmemiştir. ilk 10 bayiden olursanız 50.000 ₺ + kdv olan 59.000 tl talep edilmiyor. Bu durumda en az 130.000 ile 150.000 TL arasi döner işine giriş maliyeti oluyor.

Abit Gülistan

İşletmeci Eğitmeni ve Franchise (Bayii) Müdürü

Adres: 

CS Yaprak Döner Kızılırmak Mah. 2754 Sok. No: 1

Oficity Is m. Daire:92 İçkapı:506 Muratpasa / ANTALYA

Tel: 0530 559 6000

abitgulistan@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme